1
1

2

3

4

5
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی؛ نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی مرکزی بندرماهشهر برگزار شد نمایشگاه کتابی با بیش از 5 هزار عنوان کتاب از اول تا 20 مرداد در کتابخانه عمومی مرکزی بندر ماهشهر برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، سیدمسلم حسینی زرینی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی بندرماهشهر از

برگزاری نمایشگاه کتاب به  در این شهرستان خبر داد و گفت: این نمایشگاه بیش از 5 هزار عنوان کتاب در موضوعات روانشناسی، تاریخ، ادبیات، زبان هایخارجی، آشپزی، پزشکی،بازاریابی، مذهبی و دینی در بخش بزرگسال، کودکان و نوجوانان برپا شد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارتقاء شاخص های فرهنگی در شهرستان عنوان کرد و گفت: برگزاری این نمایشگاه بعنوان یک رویداد فرهنگی باعث دسترسی عموم مردم به مقوله مهم کتاب و کتابخوانی، توسعه گفتمان و ایجاد عدالت فرهنگی وکاهش فقر اطلاعاتی در شهرستان خواهد شد.

حسینی زرینی افزود: این نمایشگاه از ساعت 7:30 تا 23:30 همه روزه از اول مرداد لغایت 20 مرداد ماه با همکاری شهرداری در کتابخانه مرکزی این شهرستان در حال برگزاری است و علاقمندان می توانند کتب مورد نیاز خود را با تخفیف 30 تا 50 درصد از این نمایشگاه تهیه کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 493