1
نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی»

نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی»

نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی»

نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی»

نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی»
همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ایران؛ نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی امیدیه افتتاح شد نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی» همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ایران در کتابخانه عمومی شهید بهشتی امیدیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، نمایشگاه خوشنویسی با عنوان «خورشید ربانی» ویژه ی آثار اعضای کتابخانه عمومی شهید بهشتی همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور سیدمهران رفیعی، فرماندارامیدیه، مهدی عیلزاده اصل، امام جمعه امیدیه  و سایر مسئولین شهری در محل کتابخانه  افتتاح شد.

محمدرضا شکاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی امیدیه در ابتدای مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، ابراز خرسندی کرد که اولین مراسم پس از نواختن زنگ انقلاب اسلامی در محل کتابخانه برگزار شده است.

شکاری خاطر نشان کرد: امروزه کتابخانه های عمومی تنها مکانی جهت امانت دادن و تحویل گرفتن کتاب و مکانی صرفاً جهت مطالعه ی کتاب نیستند، بلکه کتابخانه های عمومی در حال تبدیل شدن به باشگاه های فرهنگی می باشند و نمود آن را میتوان در برگزاری مراسمات مختلف از جمله نمایشگاه‌های خوشنویسی، نقاشی، برگزاری جلسات مطالعاتی، روان شناسی و آسیب شناسی خانواده، شعرخوانی و سایر نمایشگاه های هنری میتوان مشاهده نمود.

وی گفت: آثار موجود در نمایشگاه با موضوع انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و حجاب و عفاف است و بیش از نیمی از اشعارِ این آثار سروده ی شاعران بومی شهرستان هستند.

شکاری ادامه داد: نه تنها ادارات و سازمان های فرهنگی، بلکه همگی باید در زنده نگه داشتن ارزش ها و دستاوردهای انقلاب کوشا باشیم و برپایی چنین نمایشگاه هایی میتواند قدمی هر چن کوچک در این راستا باشد.

در پایان، مسئولین نقطه نظرات، انتقادها و پیشنهادهای خود را در برگه ای مخصوص به همین امر یادداشت نمودند.

گفتنی است که نمایشگاه خوشنویسی «خورشید ربانی» همه روزه از 13 لغایت 18 بهمن 97، از ساعت 9 الی 18:30 در محل کتابخانه عمومی شهید بهشتی، به صورت یکسره پذیرای کلیه ی شهروندان علاقه مند به این هنر قدسی و اصیلِ ایرانی می باشد. همچنین علاقه مندان میتوانند ضمن بازدید از نمایشگاه، با همکاری و توضیحات کتابداران به بازدید از کتابخانه و بخش ها و خدمات مختلف بپردازند و به عضویت در کتابخانه درآیند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 375