1
1

2
توسط مسئول کتابخانه عمومی اروند آبادان برگزار شد؛ قصه گویی و جمع خوانی کتاب «من نبودم دستم بود» در مدرسه امام علی(ع) اروند کتاب «من نبودم دستم بود» از آثار کتاب خوان بهمن ماه برای جمعی از دانش آموزان مدرسه امام علی(ع) روستای سعدونی آبادان قصه‌گویی و جمع‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان؛ کتاب«من نبودم دستم بود» از آثار کتاب خوان بهمن ماه برای جمعی از دانش آموزان مدرسه امام علی(ع) روستای سعدونی شهرستان آبادان قصه‌گویی و جمع‌خوانی شد.

احمد ربیعی مسئول کتابخانه عمومی اروند کنار آبادان در ابتدای این نشست دانش آموزان را به کتابخوانی و عضویت در کتابخانه ها دعوت کرد و افزود:  مطالعه یعنی سرمایه ای به نام دانش و آگاهی است و کسانی که این عنصر را دارا هستند در تمام مراحل زندگی موفق خواهند بود.

در ادامه این برنامه مرهونی مدیر مدرسه امام علی (ع) روستای سعدونی به گسترش فضای مطالعه در کلاس ها و مدرسه با ایجاد کتابخانه های کلاسی و مدرسه ای اشاره و آمادگی خود را برای گسترش همکاری در زمینه کتابخوانی با کتابخانه های عمومی اعلام کرد.

 ربیعی با معرفی این کتاب اشاره کرد: کتاب «من نبودم دستم بود » نوشته لعیا اعتمادی و تصویرگری نسیم بهاری در 28 صفحه آمده است؛ این کتاب از مجموعه منابع طرح کتاب خوان بهمن ‌ماه است که نویسنده این کتاب تلاش دارد به شیوه غیرمستقیم و با ایجاد تفکّر انتقادی در کودکان (با خواندن و قضاوتِ رفتارهای صبا کوچولو)، قدرت استدلال کودک را تقویت کند تا او بتواند پیش از انجام کار ناشایست نتیجه کارش را درک کرده از انجام آن خودداری کند

وی ادامه داد: کسب مهارت رفتاری خودکنترلی و شناخت مسئولیت در برابر رفتار و اعمال، ‌دیگر اثر آموزشی مطالعه این کتاب برای کودکان است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 758