1
1

2

22
توسط کتابخانه عمومی فارابی شهرستان هندیجان برگزار شد؛ نشست جمع خوانی کتاب « جز زیبایی ندیدم» در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی عترت معرفی و جمع خوانی کتاب جز زیبایی ندیدم در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی عترت هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان: زهرا شنبدی مسئول کتابخانه عمومی فارابی شهرستان هندیجان از برگزاری نشست جمع خوانی کتاب «جز زیبایی ندیدم» نوشته غلامرضا امامی در دبیرستان نمونه دولتی عترت خبر داد.

مسئول کتابخانه فارابی با بیان هدف ازبرگزاری این نشست گفت: جمع خوانی کتاب«جز زیبایی ندیدم» باعث بالا بردن مهارت های خواندن و آشنایی بیشتر با فراز هایی از زندگانی حضرت زینب (س)،شناخت سیره عملی و اخلاقی آن بانوی گرامی و تاملی در زندگی ایشان دانست.

گفتنی است این کتاب که در قالب متنی ادبی به بیان زندگی نامه حضرت زینب (ع)در واقعه عاشورا پرداخته متناسب با سنین نوجوانی نوشته شده و نگارش آن به گونه ای است که یک نوجوان می تواند برداشت مناسب و قابل درکی از زندگی حضرت زینب (س) داشته باشد.

در این نشست هریک از نوجوانان شرکت کننده با قرائت صفحاتی چند از کتاب علاوه بر تجربه کتاب خوانی گروهی از امکان بحث و تبادل نظر برخوردار شدند .
 
تعداد بازديد اين صفحه: 1836