1
اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
رئیس کمیته کتابخانه های عمومی ایفلا؛
جان ریچارزد در گفتگو با روابط عمومی نهاد با استقبال از ایده برگزاری جشنواره قصه گویی، گفت: قدرت کتاب با قصه گویی افزایش می یابد و لازم است کتابداران در این زمینه رقابت کنند؛ این کار خلاقانه، یکی از ایده هایی است که با خود به استرالیا می برم.
با صدور پیامی؛
جامعه کتابدران استان خوزستان با صدور پیامی درگذشت خیّر کتابخانه ساز مرحوم حاج محمد جعفر بهبهانیان را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب های «از خودم سوال می کنم»، «بازی های شاد و تأثیرگذار»، «برگ اضافی» و «سلام روباه قرمز» به عنوان منابع طرح کتاب خوان تیرماه ۱۳۹۷ معرفی شد.
همزمان با برگزاری هشتمین دوره؛
همزمان با برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، سامانه اینترنتی مستقل این جشنواره به منظور ایجاد امکان ثبت نام و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای این جشنواره، به بهره‌برداری رسید.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
پیام تسلیت؛
علیرضا مختارپور در پیامی درگذشت پدر نیروی خدمات شاغل درکتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار بهبهان را تسلیت گفت.
با معرفی ۴ عنوان اثر؛
کتاب‌های «انسان‌شناسی قرآن»، «فرنگیس»، «زایو» و «داستان‌های موموشی» با موضوعات جهان‌بینی قرآنی، دفاع مقدس، رمان ایرانی و کودک و نوجوان در قالب طرح کتاب‌خوان اردیبهشت ماه برای علاقه‌مندان به کتابخوانی معرفی شد.
‌ طی پیامی؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان در پیامی فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به جامعه کتابداران، عموم مردم به ویژه اعضاء کتابخانه های عمومی در استان زرخیز خوزستان تبریک گفت .
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی زیدون ؛
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر زیدون با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهبهان و سایراعضای انجمن برگزار شد.
رئیس اداره کتابخانه­های عمومی شهرستان بهبهان خبر داد؛
سرپرست فرمانداری شهرستان بهبهان به همراه مسئولین از کتابخانه عمومی پیامبر اعظم (ص) بازدید کردند و در این بازدید مشکلات کتابخانه مورد بررسی قرار گرفت.
به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
17 اسفند، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور27 کتابخانه در 27 شهرستان میزبان « طرح ملی کتابخانه گردی» می شوند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهبهان خبر داد؛
نشست کتابخوان مدرسه ای با حضور دانش آموزان دبیرستان دخترانه مائده و خانم فرخنده تابان کتابدار کتابخانه هدایت اله جدبابایی به مناسبت هفته تربیت اسلامی برگزار شد.