نماینده مردم اهواز،باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی:
مجتبی یوسفی، نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان کشور با تغیر نگاه به کتابخانه های عمومی، زمینه ارتقا سرانه مطالعه و توسعه همه جانبه در این حوزه را فراهم سازند.
پیام تسلیت/
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر جناب آقای سیدمهدی احمدی کردی مسئول کتابخانه عمومی بوعلی سینا دزفول را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت کرد.
پیام تسلیت/
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر جناب آقای احمدرضا دشت افکن رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبادان را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت کرد.
پیام تسلیت/
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت برادر سرکار خانم حیات نوشادی مسئول کتابخانه عمومی رسول اکرم شهرک طالقانی بندرماهشهر را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
پیام تسلیت/
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر سرکار خانم خدیجه مرادی جانکی کتابدار کتابخانه عمومی شهید فرید نیا شهرستان اهواز را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت کرد.
پیام تسلیت/
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر جناب آقای عباس رضایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شوش را تسلیت گفت و برای آن مرحومه طلب آمرزش و مغفرت کرد.
با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و فرهنگ رضوی صورت گرفت؛
شهردار چوئبده آبادان مردم را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
با هدف ترویج کتابخوانی؛
کتابداران آبادان در پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» موفق به کسب یک رتبه ملی و چهار رتبه استانی شدند.
در پیامی صورت گرفت؛
رئیس شورای شهر چوئبده طی پیامی شهروندان را برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فراخواند.
در جلسه انجمن کتابخانه عمومی استان خوزستان صورت گرفت؛
استاندار خوزستان با اشاره به فعالیت کتابخانه های عمومی در فضای مجازی، گفت: خوشبختانه کتابخانه های عمومی خوزستان توانستند خدمات کاملی در حوزه کتابخوانی در بستر فضای مجازی به علاقه مندان به کتاب ارائه دهند.
12345678910...>>>
 [PageVisit]