1399/3/17 شنبه جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان؛ جشنواره کتابخوانی رضوی ابزار مناسبی برای مقابله با جنگ رسانه ای آمریکا است جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: در دنیای کنونی که استکبار و آمریکا با جنگ رسانه ای و ابزار سینما قصد کم رنگ کردن ارزش های دینی و استحاله آن ها را دارند، برگزاری چنین جشنواره ای ابزاری مناسب برای مقابله با این توطئه ها است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، بهمن شهریاری، جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان با اشاره به برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، بیان کرد: آثار و منابعی که در این جشنواره عرضه شده است آثاری ارزشمند و برجسته هستند که تقسیم بندی خوبی هم به لحاظ رده بندی سنی دارند و همه رده های سنی را پوشش می دهند.
وی افزود: وجود امام رضا(ع) و اهل بیت(ع) فرصتی بی نظیر و تکرارناشدنی است و برنامه های دشمنان را برای مقابله با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، دفع می کند.
جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان تصریح کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مناسبی برای جامعه و نسل جوان برای انس با معنویت و اهل بیت(ع) و کتاب و کتابخوانی است.
شهریاری گفت: ائمه اطهار و اهل بیت(ع) رسالت مهمی برای تبلیغ و نشر فرهنگ اسلامی به عنوان اندیشه برتر داشتند و این جشنواره فرصت مناسبی برای تبلیغ این رسالت و اندیشه برتر است. جشنواره کتابخوانی رضوی منجر به تعمیق و توسعه بینش دینی و الهی می شود که اهل بیت (ع) به دنبال آن بودند.
جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان بیان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی بستر مناسبی برای پر کردن و غنی سازی اوقات فراغت جوانان و خانواده ها و آشنایی نسل جوان با سیره زندگی اهل بیت و به ویژه امام رضا(ع) است.
شهریاری یادآور شد: امامان معصوم و اهل بیت(ع) منبع فیض الهی هستند و با این شرایط و مشکلاتی که امروز در جامعه وجود دارد، بهترین مرجع برای حل این مشکلات امامان معصوم (ع) هستند.
وی افزود: دشمنان ایران قصد دارند از طریق ایجاد گسست بین نسلی و فاصله انداختن میان نسل قدیم و جدید به انقلاب و نظام ضربه بزنند و جشنواره رضوی می تواند این گسست بین نسلی را از بین ببرد و توطئه دشمنان را خنثی کند.
جانشین رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: گنج های فراوانی در زندگی و سیره و معارف اهل بیت (ع) وجود دارد که نیازمند کاوش و بررسی و استخراج هستند و این جشنواره بهترین بستر برای کاوش معارف اهل بیت (ع) است.
شهریاری افزود: اگر به مکتب اهل بیت تمسک بجوییم گمراه نمی شویم و اگر عده ای در پازل دشمن ناخواسته نقش آفرینی می کنند به این دلیل است که راه را گم کرده اند و از معارف اهل بیت(ع) دور شده اند. 
وی بیان کرد: در دنیای کنونی که استکبار و آمریکا با جنگ رسانه ای و ابزار سینما قصد کم رنگ کردن ارزش های دینی و استحاله آن ها را دارند، برگزاری چنین جشنواره ای امری مبارک و ابزاری مناسب برای مقابله با این توطئه ها است.
بيشتر
 [PageVisit]