1399/3/20 سه‌شنبه در پیامی صورت گرفت؛ دعوت رئیس شورای شهر چوئبده از شهروندان جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی رئیس شورای شهر چوئبده طی پیامی شهروندان را برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فراخواند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، هادی نصیری زاده، رئیس شورای شهر چوئبده طی پیامی شهروندان فهیم چوئبده را برای شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
« اهمیت کتابخوانی در اسلام به قدری است که معجزه پیامبر اکرم (ص) از نوع کتاب است و در این کتاب مقدس هم اولین آیاتی که بر پیامبر (ص) نازل شده با امر به خواندن و الفاظ کتاب و قلم و علم توأم شده است. با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأکید بر خانه ماندن به جهت پیشگیری از ابتلا به این بیماری یکی از فعالیت های موثر در خانه می تواند«کتابخوانی» باشد که در این راستا دهمین جشنواره کتابخانه رضوی فرصتی را بوجود آورده است که ضمن آشنا کردن آحاد جامعه با سیره و روش زندگانی امام رضا (ع) به مهمترین شاخص «فرهنگی» جامعه ما یعنی «مطالعه» و «خواندن»نیز پرداخته شود. برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی با این هدف والا به منظور آشنایی نسل جوان با شخصیت بارز و برجسته امام رضا (ع) امری پسندیده و قابل تحسین است.
 لذا اینجانب مردم فهیم، صبور و غیور شهر چوئبده به ویژه نسل جوان و نوجوان و عموم مردم،  همچنین علاقمندان و  ادارات  را به شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می کنم و می خواهم این فرصت را غنیمت شمرده و ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران این جشنواره، امیدوارم همگان با حضور پرشور و گسترده خود در این امر مهم نقش بسزایی در نهادینه سازی فرهنگ مطالعه و کتابخوانی داشته باشند.»
بيشتر
 [PageVisit]