1399/6/16 يكشنبه در خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی آبادان؛ یازده شب مراسم عزاداری و زیارت عاشورا برگزار شد یازده شب مراسم عزاداری و زیارت عاشورا در خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی آبادان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، یازده شب مراسم عزاداری و زیارت عاشورا در خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی آبادان برگزار شد.
احمدرضا دشت افکن، رئیس اداره کتابخانه های عمومی آبادان در تشریح عملکرد خیمه گاه گفت: در طول یازده شب بیش از 2 هزار نفر به صورت مجازی و برخط این مراسم را مشاهده کردند و 300 نفر شرکت کننده از جمله حجت الاسلام ابراهیمی پور، امام جمعه شهرستان آبادان، دکتر طاهری، معاون فرمانداری آبادان؛ مردانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند آبادان؛ سرهنگ احمدی، فرمانده سپاه آبادان و... با حضور در محل خیمه گاه واقع در کتابخانه عمومی فرهنگ در این مراسم شرکت نمودند.
وی افزود: در طول برپایی این خیمه گاه هرشب مسابقه عاشورایی  و معرفی کتاب متناسب با ایام المحرم برگزار و در هر مسابقه سه برگزیده انتخاب می شود و در طول این ایام بیش از 400 شرکت کننده مجازی در این مسابقات شرکت داشتند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی آبادان اظهار داشت: شبکه شما و شبکه آبادان در گزارش هایی این مراسم را پوشش دادند، همچنین بیش از 70 میلیون ریال از طرف خیرین جهت برپایی این مراسم اهدا شد که صرف تهیه اقلام فرهنگی و توزیع نذورات به مدت 8 شب در دار الایتام و مناطق کم برخوردار شهر شد.
در پایان از مشارکت کتابداران آبادان از جمله نرگس خاتون بوستانچی، معصومه خشت و سارا زارع و محمد علی فرهادی ، عیسی حسنی ، ناصر دارم، جعفر دشت افکن، سعد وادیان ، علی نواصری، عبدالعباس علیان و احمد ربیعی که در برپایی این مراسم شرکت داشتند، تشکر نمود.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
 [PageVisit]