1399/8/28 چهارشنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابداران خوزستانی به «پویش کتاب خون» پیوستند به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان و کتابداران با حضور در پایگاه انتقال خون استان خون دادند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان و کتابداران با حضور در پایگاه انتقال خون استان خون دادند.
عباس حسین زاده، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار اظهار کرد: با توجه به کمبود شدید ذخایر خونی استان و نیاز مبرم بیماران به ویژه بیماران کرونایی به خون، کتابداران خوزستانی در چهارمین روز هفته کتاب و کتابخوانی در قالب پویش «کتاب خون» با حضور در پایگاه انتقال خون سازمان انتقال خون خوزستان مستقر در امانیه اقدام به اهدای خون کردند.

وی با بیان این که «پویش کتاب خون»  با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی و سازمان انتقال خون کشور راه اندازی شده است، افزود: این حرکت با هدف پاسخ به درخواست سازمان انتقال خون خوزستان و ترویج و نهادینه سازی فرهنگ اهدای خون و تشویق مردم به انجام این سنت حسنه صورت گرفت.
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان با اشاره به نقش آگاهی های فردی در توسعه و ترویج سنت های حسنه، یادآور شد: همانطور که وظیفه اصلی همکاران ما در انتقال خون، تأمین خون سالم و حیات‌بخش به بیماران نیازمند است، کتابخانه‌های عمومی نیز رسالت اصلی را در احیای آگاهی و دانش و بینش مردم دارند.
حسین زاده گفت: قرآن نجات و زنده کردن یک نفر از انسان‌ها را نجات همه انسان‌ها می‌داند و این تأکید، نشان دهنده نگاه متعالی اسلام است.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
 [PageVisit]