1399/9/1 شنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل؛ کتابخانه عمومی هفتکل 24 هزار جلد کتاب دارد، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در هفته کتاب رییس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل گفت: هفتکل یک کتابخانه عمومی با 900 عضو و 24 هزار جلد کتاب دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان ، نادر مرادی فر، رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
وی با تبریک بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی گفت : با توجه به اینکه ما ملتی متمدن و پیشینه طولانی در زمینه کتاب هستیم باید در عصر کنونی نیز فرهنگ غنی کتاب و کتابخوانی را گسترش دهیم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی هفتکل افزود: گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه ضروری است و برای توسعه این امر مهم در این شهرستان تلاش خواهیم کرد.
مرادی فر تصریح کرد : امروز گسترش فضای مجازی موجب شده که مردم کمتر به کتاب و کتابخوانی روی بیاورند و ماباید با برنامه ریزی دقیق بتوانیم جایگاه کتاب و کتابخوانی را در فضای مجازی بالا ببریم به طوری که این مسئله به یک فرهنگ تبدیل شود.
همچنین برنامه های متنوع فرهنگی از جمله  دیدار کتابداران با امام جمعه هفتکل ، غبارروبی مزار شهداء هفتکل ، زنگ کتاب و کتابخوانی ، مسابقات کتابخوانی ، نشست ها مجازی کتابخوان ، بازدید مسئولین از کتابخانه عمومی شهیدان اسلام، نمایشگاه مجازی کتاب در بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
گفتنی است هفتکل تنها یک کتابخانه عمومی بوده که نزدیک به 900 عضو و 24 هزار جلد کتاب دارد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
 [PageVisit]