1399/9/1 شنبه همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛ فعالیت باشگاه های کتابخوانی ماهشهر بیشتر می شود سرپرست اداره کتابخانه های عمومی ماهشهر بر افزایش فعالیت باشگاه های کتابخوانی در این شهرستان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی ماهشهر بر افزایش فعالیت باشگاه های کتابخوانی در این شهرستان تأکید کرد.
سید احمد محفوظیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر در جلسه باشگاه های کتابخوانی این شهرستان با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی ، با اشاره به دومین سال فعالیت جام باشگاه های کتابخوانی در ماهشهر، اظهار کرد: باشگاه های کتابخوانی در سال گذشته برای اولین بار با ثبت و تاسیس 15 باشگاه کتابخوانی در سراسر مناطق شهرستان شروع به فعالیت کردند.
وی افزود: در هر باشگاه کتابخوانی حدود 15 تا 20 نفر در رده های سنی مختلف 6 تا9 سال،10 تا11 ، 12 تا 14و 15 سال به بالا داریم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر بیان کرد: امسال با همکاری اداره کتابخانه های عمومی ماهشهر، کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان ماهشهر،اداره آموزش و پرورش ماهشهر و امور فرهنگی شهرداری این شهرستان بتوانیم گامی موثر در حوزه کتاب و ترویج کتابخوانی برداریم.
فاطمه اشرفی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی ماهشهر نیز در این جلسه گفت: این اداره همکاری لازم را برای افزایش فعالیت جام باشگاه های کتابخوانی خواهد داشت زیرا فعالیت های باشگاه های کتابخوانی همسو با برنامه های کتابخانه های عمومی و فعالیت کتابداران در این حوزه است و تمام تلاش خود را در جهت برگزاری و حضور در این دوره خواهیم کرد.
در پایان مقرر شد جهت آغاز جام باشگاه های کتابخوانی تسهیلگران از بین معلمان، مدیران، کتابداران و سایر افراد علاقمند در این حوزه معرفی و پس از گذراندن دوره های آموزشی ویژه تسهیلگران، اقدام به ثبت باشگاه و فعالیت  را آغاز کنند و با توجه به شرایط موجود تمامی فعالیت ها بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
 [PageVisit]