1399/6/18 سه‌شنبه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند آبادان؛ راه اندازی خیمه گاه مجازی امری بدیع و منحصر به فرد است مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند آبادان گفت: راه اندازی خیمه گاه مجازی امری بدیع و منحصر به فرد است و ما باید پاسدار ارزش های عاشورا باشیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  منطقه آزاد اروند آبادان گفت: راه اندازی خیمه گاه مجازی امری بدیع و منحصر به فرد است و ما باید پاسدار ارزش های عاشورا باشیم.
رضا مردانی با حضور در خیمه گاه مجازی کتابخانه های عمومی آبادان، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایشان، شهیدان را پرورده دامان مکتب عاشورا و نهضت حسینی دانست و گفت: خون شهیدان تداوم بخش راه شهیدان کربلاست.
وی افزود: استقامت، فداکاری، صبر و جهاد به عنوان بزرگترین میراث کربلا است که به دست ما رسیده و امروزه باید پاسدار این ارزش ها باشیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد اروند آبادان در ادامه بیان کرد: بی شک راه اندازی این خیمه گاه امری بدیع و منحصر به فردی است که در جهت نشر و توسعه فرهنگ عمومی و ارزشی صورت گرفته و موجب تعظیم شعائر اسلامی می شود.
مردانی همچنین از آحاد ملت به ویژه نسل جوان خواست تا با مطالعه کتاب هایی پیرامون عاشورا، با آموزه های این نهضت الهی آشنا و در جهت سبک زندگی اسلامی گام بردارند.
در پایان از تلاش ها و زحمات اداره کتابخانه های عمومی آبادان در برگزاری این رویداد ارزشمند  تشکر و قدردانی  شد.
بيشتر
 [PageVisit]