1399/7/1 سه‌شنبه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی باغملک برگزار شد اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی باغملک با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی باغملک به ریاست یحیی خدارحمی، معاون فرماندار، ایرج کمایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی باغملک، رحیم زمانی، بخشدار مرکزی،محمد حسین سیادت، شهردار باغملک، غلامعلی ممبینی، بخشدار میداود و سایر اعضای انجمن در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
یحیی خدارحمی، معاون فرماندار حمایت مسئولان از کتابخانه‌های عمومی را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: مسئولان باید به این امر توجه داشته باشند که حل مشکلات و حمایت از این نهاد فرهنگی در نهایت به نفع جامعه و مردم آن خواهد بود.        
ایرج کمایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی باغملک گفت: از زمان شیوع کرونا در کشور و با تعطیلی کتابخانه‌های عمومی، این نهاد فرهنگی از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به خوبی بهره گرفته است و یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بوده است که این جشنواره در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین(ع) به ویژه امام رضا آغاز شده است و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان برگزار شد.       
وی از همدلی و تعامل خوب اعضای انجمن بویژه فرماندار و مسئولین شهرستان با اداره کتابخانه های عمومی و همچنین تلاش کارکنان و کتابداران  کتابخانه های عمومی در برگزاری جشنواره تشکر و قدردانی کردند.      
 
در پایان جلسه دیگر اعضای انجمن دیدگاه های خود را در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بیان کردند.
بيشتر
 [PageVisit]