1399/8/28 چهارشنبه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابداران اندیمشکی با شهدا تجدید بیعت کردند همزمان با آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم غبارروبی گلزار شهدای مدافع حرم اندیمشک با حضور جمعی از کتابداران این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، همزمان با آغاز بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم غبارروبی گلزار شهدای مدافع حرم اندیمشک با حضور جمعی از کتابداران این شهرستان برگزار شد.
فریبا لطفی بافنده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و تجلیل از شهدا، اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و همواره باید از سبک زندگی شهدا الگو بگیریم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان در راه آن به شهادت رسیده‌اند.
وی افزود: تجدید میثاق با شهدا و حرکت در مسیر آنان وظیفه ی همگان است و جامعه کتابداران به عنوان یک قشر فرهنگی باید پیشتاز باشند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک گفت: شهید احمد حاجی وند الیاسی عضو شهید کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک، از شهدای مدافع حرم اندیمشک است که در سال 1394 عملیات آزادسازی نبل و الزهرا در سوریه به شهادت رسید.
بيشتر
 [PageVisit]