1399/8/28 چهارشنبه فرماندار اندیمشک؛ ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه نیازمند عزم مضاعف است فرماندار اندیمشک گفت: برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه به عزم و تلاش مضاعف نیاز داریم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، پیمان جهانگیری، فرماندار اندیمشک در دیدار با کتابداران کتابخانه های عمومی اندیمشک با تقدیر از تلاش های آنها برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه، اظهار کرد: پیشرفت هر جامعه را مرهون تقویت بعد علمی و فکری است.
وی با بیان این که  ترویج فرهنگ مطالعه در پیشبرد اهداف بزرگ هر جامعه ای بسیار مهم است، افزود: توسعه فرهنگی جامعه در سایه افزایش سطح عمومی مطالعه محقق می شود.
فرماندار اندیمشک تعامل کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش را برای ترویج فرهنگ مطالعه ضروری دانست و یادآور شد: کتاب منشاء بسیاری از تحولات است و نباید از نقش ارزنده ی این رفیق دیرین انسانها غافل شد.
جهانگیری بابیان این که شرایط موجود نباید فرهنگ کتابخوانی را تحت الشعاع قرار دهد، گفت: باید از همه ظرفیت ها و با راهکارهای موثر بستر افزایش مطالعه را فراهم کنیم.
در این دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی اندیمشک با تقدیر از حمایت های فرماندار و نماینده شهرستان و ارائه گزارشی از شاخص‌های کتاب، کتابخوانی و کتابخانه‌های عمومی اندیمشک، گفت: در بیست و هشتمین دوره گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، فرماندار اندیمشک عنوان فرماندار برتر در بخش انجمن ها، نادیا قلی ده نشین پرسنل کتابخانه عمومی معرفت لور عنوان رتبه برتر کشوری در بخش فعالیت های ترویجی فضای مجازی و اینستاگرام، لیلا عیدی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک عنوان رتبه کتابدار برتر استانی در بخش فضای مجازی را کسب کردند.
فریبا لطفی بافنده با تشریح نحوه ی خدمات دهی کتابخانه های عمومی در ایام کرونا افزود: برنامه های مناسبتی هفته کتاب و کتابخوانی امسال همچون سایر فعالیت های فرهنگی ایام کرونایی با استفاده از فضاهای مجازی و با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی درحال انجام است.
گفتنی است فرماندار اندیمشک برای سومین سال متوالی به عنوان فرماندار نمونه در حوزه ی انجمن کتابخانه های عمومی برتر انتخاب شدند.
در پایان فرماندار اندیمشک از زحمات کتابداران و کلیه پرسنل کتابخانه های عمومی اندیمشک با اهدا لوح سپاس تقدیر کرد.
بيشتر
 [PageVisit]