1399/9/1 شنبه همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی؛ آئین غبار روبی مزار شهدای گمنام مسجدسلیمان برگزار شد همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، آئین غبار روبی مزار شهدای گمنام مسجدسلیمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، آئین غبار روبی مزار شهدای گمنام مسجدسلیمان برگزار شد.
آناهیتا باقری کاهکش، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مسجدسلیمان بیان کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام مسجدسلیمان با حضور مسئولان و کتابداران کتابخانه ها در راستای ادای احترام به مقام والای شهدا و امام شهدا برگزار شد.
وی افزود: وظیفه ی امروز ما کتابداران و مسئولان خدمت صادقانه و حفظ آرمان های شهدا و نظام انقلاب اسلامی است که تا همیشه انقلاب اسلامی پاینده و پیروز باقی بماند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی مسجدسلیمان تصریح کرد:آرامش امروزمان و اقتدار کشورمان مرهون رشادت های شهدا والامقام و رزمندگانی است که با تمام وجود و جانانه برای حفظ این مرز و بوم و دفاع از انقلاب اسلامی جنگیدند.
گفتنی است در پایان مزار شهدای گنام توسط کتابداران مسجدسلیمان با گلاب عطرافشانی و غبارروبی شد.
بيشتر
 [PageVisit]