1396/11/29 يكشنبه به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد؛ افتتاح نمایشگاه کتاب ، عکس وفیلم درکتابخانه عمومی رضوی شهرستان هویزه نمایشگاه کتاب، عکس وفیلم به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ نبی فالحی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هویزه از برگزاری نمایشگاه کتاب، عکس و فیلم با حضور فرماندار، امام جمعه، روسای ادارات شهرستان، دانش آموزان ومعلمان خبر داد و افزود: به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ترویج ارزش های آن  و با هدف تبیین و اعتلای فرهنگ انقلابی و ایجاد شور و نشاط و به منظور آشنایی جوانان و نوجوانان با اهداف و روحیات انقلابی آن دوران برپا شد.
وی با اشاره به اهمیت حضور جوانان در همه عرصه های انقلاب اسلامی تصریح کرد: برنامه های متنوع دیگری ازقبیل نشست های تخصصی کتابخانه ای ومدرسه ای، مسابقات نقاشی، نشستهای قصه گویی و شعرخوانی و... در دهه فجر برگزار می شود که امید است با حضور پررنگ هنرمندان و جوانان شهرستان گامی در جهت شناساندن، شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی برداشته شده باشد.

این نمایشگاه شامل کتاب و عکس با موضوع انقلاب اسلامی میباشد که در ایام دهه مبارک فجر از ساعت  8 الی 18 پذیرای بازدید کنندگان  می باشد.

بيشتر
 [PageVisit]