1397/12/25 شنبه به مناسبت فرارسیدن نوروز98؛ نمایشگاه کتاب نوروز دانایی در کتابخانه مرکزی خوزستان برگزار شد به مناسبت فرارسیدن سال نو و ایام نوروز سال 98 نمایشگاه کتاب نوروز دانایی در کتابخانه مرکزی خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کابخانه های عمومی خوزستان، آیین افتتاح نمایشگاه کتاب « نوروز دانایی» با ارائه بیش از 4 هزار عنوان کتاب و با حضور منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ وحید کیانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان خوزستان؛ سعید رضوانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ حجت الاسلام طباطبایی، مدیرکل حوزه هنری خوزستان در  کتابخانه مرکزی برگزار شد.

در حاشیه این نمایشگاه، منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: در ایام نوروز کتابخانه های عمومی به ویژه کتابخانه مرکزی استان در بخش های مختلف به ارائه خدمات کتابخانه ای می پردازند که در این راستا با دایر کردن نمایشگاه کتابی با عنوان نوروز دانایی علاوه بر خدمات کتابخانه ای، دسترسی مردم به کتاب را نیز فراهم کردیم که بتوانند در ایام نوروز به خوانش کتاب نیز بپردازند.

وی گفت: در این نمایشگاه بیش از 40 هزار جلد و  4 هزار عنوان کتاب و دایره المعارف در موضوعات عمومی، کودک و نوجوان، ادبیات، رمان، روان شناسی، مذهبی، زبان، کامپیوتر، معماری، هنر، گردشگری، ورزشی، آشپزی، اجتماعی، سیاسی، حقوقی و صنایع دستی عرضه شده است.

همچنین، سعید رضوانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گفت: کتاب و کتابخوانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و مردم در ایام نوروز می توانند از این فرصت تفریحی استفاده کنند و کتاب های مورد علاقه خود را از این نمایشگاه با تخفیف ویژه خریداری و یا به کودکان و نوجوانان خود کتاب هدیه کنند.

در ادامه این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب الدین طباطبایی، مدیرکل حوزه هنری استان خوزستان گفت: اگر بخواهیم سطح بینش و آگاهی خود را نسبت به مسایل و موضوعات پیرامون خود را بالا ببریم بهترین همراه و دوست کتاب است که می تواند دانسته های ما را افزایش دهد. این نمایشگاه درایام نوروز فرصت مغتنمی است که دانش و اندیشه های مکتوب دیگران را برای کسب دانایی می توان استفاده کرد.

نمایشگاه بزرگ کتاب «نوروز دانایی» که 25 اسفند 98  و به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز افتتاح شد، و همه روزه  تا 15فروردین 98 از ساعت 8 تا 22 پذیرای علاقمندان است.

بيشتر
 [PageVisit]